Pıusı Türkiye Distribütörü

Piusi hakkında

PIUSI 1953 yılında, Suzzara’nın Mantova şehrinde tarımsal uygulamalar için mekanik bir atölye olarak doğmuştur. Şirket hemen ürünlerinin kalitesi ile fark edilir: dayanıklı, kullanımı kolay, daha fazla kullanıma (PIU’-USI ki buradan da şirketin ismi doğar) uygun.

Şirket

Piusi bu sert ve cömert topraklardan zenginlik elde eder ve bunun karşılığında Suzzara topraklarına, İtalya’nın en ekonomik motorunu yani istikrar ve refahı sunar. Hiç şüphe yok ki insanlar, PIUSI için tutku, gurur ve yeni zorlukları aşma arzusunu teşvik eden ana damarı oluşturmaktadır. Şirket, 44.000 m2 büyüklüğünde bir alan üzerine kurulmuştur, bu alanın 25.000 metre karelik alanı kapalı alan olup içinde otomasyon ile çalışan bir depo ve modern ofisler bulunmaktadır. 

 

Ayrıca PIUSI, 200 çalışan, bir dahili araştırma ve geliştirme laboratuvarı, ticari bir ağ ile verimli ve dinamik bir kurumsal yapıya sahip olup, bu yapı 2009 yılında Kuzey ve Orta Amerika pazarı için Florida’da açılan bir ofis ile daha da güçlendirilmiştir. Mükemmelliyetçi İtalyan dehasının meyveleri olan yenilikçi çözümler için yapılan daimi araştırmalar PIUSI’nin teyit edilmiş bir gerçeklik olmasına ve 120'den fazla ülkede var olmasına neden olmuştur. 

 

Şirket, yakıt, yağlayıcı yağlar ve sıvıların transferi için akıllı, mükemmel kalitede ve kolay kullanımlı akıllı ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamı sunmaktadır. Piusi ürünleri, piyasanın taleplerinin ve nabzının dikkatli ve sürekli olarak dinlenmesi sayesinde, müşterilerin tüm gereksinimlerini karşılama kapasitesine sahiptir.

Ürünler

PIUSI spa, yağlayıcı yağlar, yakıt ve sıvıların transferi, ikmali ve ölçümü için kolay kullanımlar ve yüksek performanslı profesyonel çözümler tedarik etmektedir. PIUSI pompaları, litre sayaçları, ikmal ve dağıtım aygıtları ve aksesuarları (filtreler, tabancalar, vs.) ÜRE (AdBlue®, DEF, ARLA) ikmali ürünlerinin üretimine özel bir önem atfederek, taşımacılıktan tarıma, inşaat sektöründen otomotiv ve denizcilik sektörlerine kadar dünya çapında çeşitli sektörlerde kullanılmakta ve talep edilmektedir.

Bizi yöneten değerler

• Gerek üretim proseslerinin güvenilirliğini (UNI EN ISO 9001:2008) gerekse çevreye dikkati (UNI EN ISO 14001:2004) kanıtlayan piyasa ve uluslar arası kuruluşlar tarafından bilinen kalite

• Uluslararası başarı, istikrarlı büyüme ve yüksek müşteri tutma oranı ile sağlanan müşteriler, tedarikçiler ve işbirlikçiler ile olan ilişkilerde azami ciddiyet ve dürüstlük.

• Çocuklarımızın geleceği için sağlam bırakmayı görev edindiğimiz çevreye karşı saygılı, kullanımı kolay ve yenilikçi çözümler sunmaya gösterilen azami dikkat.

Duyuru

Yenilenen ve gelişen Türkiye pazarında; her türlü akaryakıt, yağ , sıvı transferi ve ölçümü ihtiyaçlarınız için profesyonel, kullanımı kolay ve yüksek performanslı Piusi ürünleri ile her zaman yanınızdayız